Hakkımızda
Hakkımızda

NALBANT TURİZM, 1993 yılında Hac ve Umre organizasyonlarına yeni bir soluk getirebilmek amacıylaAnkara’da kuruldu.

Kurulduğu günden bu güne kadar sürekli gelişen, büyüyen ve kendisini yenileyen bir firma olarak seyahat acentaları arasında müstesna bir yer edinmiştir.

Türkiye geneline yayılmış şubeleri ile sektörde ilk sıralarda yer almaya aday olduğunu göstermiştir. Kurulduğu günden bu yana güler yüzlü ve samimi hizmet anlayışını kendine ilke edinen NALBANT TURİZM, 2008 yılında umre ve hac sektörüne yeni bir anlayış getirmek istemektedir.

NALBANT TURİZM “müşterilerimiz bizim hem dost, hem de misafirlerimizdir” düsturu, “dua, dostluk ve hizmetinize talibiz” felsefesini ilke ve düstur edinmiştir. Çıktığımız bu zahmetli yolda sizlerden aldığımız destekle kalite ve seviyemizi her geçen gün daha yukarılara çıkarmayı ve bu sektörde dünya var oldukça sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

Saygılarımızla,

NALBANT TURİZM

 

Misyon

NALBANT TURİZM olarak misyonumuz, tüm müşterilerimiz için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanan, bilgi beceri ve yetenekleri ile müşteriyi yönlendirici hizmetleri sunan, temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak pazarda ilk tercih edilen olmaktır.

Vizyon
NALBANT TURİZM olarak , misafirlerimize, çalışanlarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler oluşturarak, müslümanların kutsal görevlerinde kendilerine yardımcı olmak ,üstün hizmet anlayışımızla beraber onların beğenisini ve duasını kazanmak, aynı zamanda Hac- Umre hizmet sektöründe lider bir konuma sahip olmaktır.